Radyo Line


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Line

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Line, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. genel yayın içeriği olarak jazz, rock, soul, R&B gibi müzik tarzlarını barındırmaktadır. Eski zamanlarda Türkçe Pop gibi müziklerin yayınını da yapan radyo kanalı ilerleyen zamanla sadece marjinal müziklere yönelmeyi tercih etmiştir. Kedine özgü bir kitleye sahip olan Radyo Line kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Line, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Bursa'nın en köklü yerel radyolarından bir tanesi olan Radyo Line, 2004 senesinde Gökçen Grup ile birleşerek beraber çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Bursa'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarla tüm dünyaya hitap etmektedir.


Bursa'nın adresi Radyo Line

Radyo Line farklı müziklerdeki paylaşımlarıyla Bursa'da en çok dikkat çeken radyo kanallarından bir tanesidir. Rock, jazz, soul, R&b gibi müzik yayınları yapan radyo kanalında, müzik listeleri tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Tüm gün boyunca Bursa'dan yayın yapan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Line Bursa bölgesinde karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Bursa'da Radyo Line dinlemek için 99.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Line'ın canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanından Radyo Line uygulamasıyla istediğiniz yerden yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 224 211 10 75
  • Web:http://radioline.fm
  • Adres:Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/radioline99.1/
  • Twitter:https://twitter.com/radioline
  • Benzer Aramalar:Radyo Line