Radyo Kulüp


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Kulüp

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Kulüp, Samsun'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir yayın sunan radyo kanalının yayın içeriği genel olarak Türkçe pop müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Radyo Kulüp'ün Samsun'da karasal yayını da bulunmaktadır. Bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayını Samsun'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de burada bulunmaktadır. Bunun yanından internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Bilindiği gibi Türkçe pop müzik ülkemizin en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Dolayısıyla Radyo Kulüp oldukça büyük bir kesime hitap etmektedir.


Samsun'un radyo kanalı Radyo Kulüp

Radyo Kulüp kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanallarından bir tanesidir. Teknolojik alt yapısı sayesinde büyük bir alana yayın yapma imkanı sağlarken en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca Radyo Kulüp'ün profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Radyo Kulüp'ün Samsun'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Samsun'da Radyo Kulüp dinlemek için 104.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Kulüp'ü canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Kulüp'ün yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0362) 231 15 82
  • Web:http://www.radyokulup.com.tr
  • Adres:HÜRRİYET MAH. HAKKI BEY SOK. NO:65 D:1 MERKEZ / SAMSUN
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/Radyo-Kulüp-104/321645161299071
  • Benzer Aramalar:Radyo Kulüp