Radyo Kore


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Radyo Kore

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Kore, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Herhangi bir karasal yayın hizmeti sunmayan radyo kanalı adından da anlaşılacağı üzere Kore halkına özgü müziklere yer vermektedir.

Radyo Kore'nin herhangi bir karasal yayını olmadığı için sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Bu durumu avantaja çeviren radyo kanalı tüm dünyaya sesini duyurmayı da başarmıştır. Kore müziğinden hoşlanan kişiler için tüm gün boyunca yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Kore, ağırlıklı olarak Kore'de meşhur olan folk ve saray müziği tarzında yayın yapmaktadır. Bunların yanında Kore'nin meşhur pop müziğine de yer vermektedir. Kore kültürünü yaşamak isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Kore olacaktır. Ayrıca Radyo Kore'nin rakibi bulunmamaktadır.


Radyo Kore; İstanbul'un Sesi

Radyo Kore 2016 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğundan bu yana kesintisiz bir şekilde radyo yayını yapan Radyo Kore, Radyo Home bünyesinde yer almaktadır. Radyo Kore kendine has müzik tarzıyla özel bir dinleyici grubuna yayın yapmaktadır.

Radyo Kore, yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa da oldukça kaliteli bir içeriğe sahiptir. Tam anlamıyla Kore kültürünü yansıtmayı başaran radyo kanalı kendine has bir kitleye sahiptir. Oldukça geniş bir müzik arşivine sahip olmasıyla beraber özenle seçilen şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Teknik olarak da oldukça güçlü bir alt yapıya sahip olan radyo kanalı Radyo 7 gibi profesyonel radyo kanallarıyla aynı alt yapıyı paylaşmaktadır. Yayın kalitesini her zaman için üst seviyede tutmayı başaran radyo kanalı dinleyicisine kaliteli ve sorunsuz bir radyo yayını sunmaktadır.

Radyo Kore'nin herhangi bir frekansa sahip olmadığını belirtmiştik. Radyo Kore sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Kore'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Kore'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Radyo Kore