Radyo Komedi


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Komedi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Komedi, Karnaval ve Bkm işbirliğiyle kurulmuş bir komedi radyosudur. Yayınlarında Bir Demet Tiyatro, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Otogargara, Tek Kişilik Dev Kadro, Cebimde Kelimeler, Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?, Haybeden Gerçeküstü Aşk, İnsanlar Alemi, 5’er Beşer gibi sahne oyunlarına yer vermektedir.

Bu radyo programlarının yanı sıra tüm Türkiye'de sevilerek izlenen Gora, Eyvah Eyvah, Vizontele gibi komedi filmlerinden kesitler paylaşmaktadır. Tüm dinleyicileri kahkahaya boğan radyo kanalı Türkiye'nin neşesi haline gelmiştir. Kendi alanında tek olan radyo kanalı zaman zaman Türkçe pop, slow müzik ve rock müzik popüler gibi şarkıları da yayınlarında paylaşmaktadır.


Komedinin En Doğru Adresi Radyo Komedi

Radyo Komedi'de Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan'ın eşlik ettiği radyo programları da bulunmaktadır. Mizah seviyesi olarak çok üst düzey esprilerin yer aldığı radyo programları sayesinde dinleyiciler keyifli vakit geçirmektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanacak olan programlar özenle seçilmektedir. Radyo Komedi dinlerken bir anda canlı olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar programına da denk gelebilirsiniz.

Radyo Komedi henüz bir karasal yayına sahip değildir. İlerleyen zamanlarda karasal yayına geçeceğine dair herhangi bir kesin bilgi de bulunmamaktadır. Ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Komedi kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Radyo Komedi'ye erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/radyokomedi
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Radyo Komedi