Radyo Kilikya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Kilikya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Kilikya, Mersin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarını 7/24 sürdüren radyo kanalı Mersin'in en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Radyo Kilikya'nın yayın içeriği ise ağırlıklı olarak pop müzik tarzında ilerlemektedir. Aynı zamanda Radyo Kilikya'nın Mersin'de karasal yayını bulunmaktadır.

Radyo Kilikya'nın karasal yayın merkezi Mersin'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanmaktadır. Radyo Kilikya özellikle pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Kilikya radyoculuğa önem veren radyolardan bir tanesidir. Her ne kadar ağırlık olarak pop müzik tarzında yayın yapsa bile bazı zamanlar slow müzik, rock müzik gibi farklı tarzları da dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Ayrıca Radyo Kilikya'da düzenlenen programlarda Türk örf, adetlerine ve Türkçe'mize gereken özen gösterilmektedir.


Radyo Kilikya; Mersin'in Radyosu

Radyo Kilikya kurulduğu günden bu yana Mersin'den yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Mersin bölgesinde büyük bir kitleye seslenen radyo kanalı yayınlarına oldukça önem göstermektedir. Radyo Kilikya'da günün farklı saatlerinde farklı tarzlarda programlara yer verilirken bu programlarda telefon bağlantısına da imkan tanımaktadır.

Radyo Kilikya'nın yayın ekibi oldukça uzun zamandır yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere Radyo Kilikya'nın programları büyük bir disiplinle yönetilmektedir. Ayrıca Radyo Kilikya'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Kilikya'nın teknik ekibi de büyük bir çaba ile çalışmaktadır. Mersin bölgesinin hemen hemen her yerine sesini ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden düzenlediği yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Radyo Kilikya'nın Mersin'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Mersin'de Radyo Kilikya dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Kilikya'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanından mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Kilikya dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0324 233 00 23
  • Web:http://radyokilikya.com
  • Adres:Cumhuriyet Mah. 1604. Sok. Yenişehir, Mersin
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo-Kilikya-195873067283144/
  • Benzer Aramalar:Radyo Kilikya