Radyo Kırık Plaklar


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Kırık Plaklar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo Kırık Plaklar


Kafanızı dinlemek ve eskilere giderek onları yad etmek istiyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz. Radyo kırık plaklar ile birbirinden güzel ve eski şarkıları gün içerisinde radyo bünyesinde dinleyebilir ve üstelik bu sadece Türk şarkıları ile değil, aynı zamanda eski yabancı şarkılar ile de bunu sağlayabilirsiniz.

 En sevilen eski pop yabancı şarkıcıların bir klasik haline gelmiş olan şarkılarını yayın akışını da takip ederek en güzel radyo programları bünyesinde dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm bu eski şarkıları yanı sıra, fantezi ve arabesk şarkılar da yayın akışı içerisinde hafta sonu ya da hafta içi belirli saatleri de verilmekte ve efkâr dağıtmak için özel olarak en güzle şarkılar dinleyicilere sunulmaktadır. Döneminin en iyi şarkıcılarının en çok bilinen, sevilen ve hala büyük bir keyifle dinlenen şarkılarını bulabilir ve canlı radyo bünyesinde zevkle dinleyebilirsiniz.

En güzel şarkılar

Her gün yayına giren şarkılar, bu alanda işini iyi bilen DJ’ler ile hazırlanmakta ve bu sayede birbirinden harika şarkıları sırası ile dinleme imkânı yakalanmaktadır. Tek yapmanız gereken bu kaliteli radyo bünyesine giriş için siteyi kullanmak ve radyo ismi ya da logosunun üzerine tıklayarak radyoya giriş yapmaktır. Tüm bu şarkı türleri haricinde, Türk sanat müziği ve Türk halk müziğinden en güzel seçkiler de yine bu kaliteli radyo bünyesinde verilmektedir. Eskilerin en iyi ve unutulmaz sanatçılarını dillere destan olmuş şarkılarını dinleyerek kafa dağıtabilir ve ruhunuzu bu şekilde dinlendirebilirsiniz.

En güzel şarkılar ve programlar

Eski şarkılar adına yabancı pop şarkıları, Türk pop şarkıları, Türk sanat müziği ile Türk halk müziğinin yanında en güzel arabesk şarkılarının da yayınlandığı radyo kırık plan bünyesinde gün içerisinde harika bir müzik dinletisi sizleri beklemektedir. Üstelik bunları kaliteli programlar bünyesinde yapabilir ve en güzel sohbetler eşliğinde arada bu güzel şarkıları da dinleyebilirsiniz. Gündüz ya da gece her zaman en güzel şarkılar için siteye bünyesinde radyo kırık plak kusursuz bir yayın ile sizleri bekliyor. Sadece bir internet bağlantısı ile siteden hemen radyoya bağlanabilir ve en güzel şarkıları farklı saatlerde dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (212) 215 52 46
  • Web:kirikplaklar.com
  • Adres:Terrace Fulya Residence Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Center 1 Kat:5 Daire:8 Fulya / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Benzer Aramalar: