Radyo Kilim


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Kilim

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Kilim, Gaziantep'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel itibariyle yayın tarzı türkü ve Türk halk müziği yoğunluğuyla ilerlemektedir. Gaziantep bölgesinde kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Radyo Kilim bölge halkı tarafından en çok tercih edilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Buradan da anlaşılacağı üzere Radyo Kilim'in en büyük dinleyici kitlesi Gaziantep'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla beraber tüm dünyaya hitap etmektedir. Türkü ve Türk halk müziği sevenler için iyi bir seçenek olan Radyo Kilim büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını devam ettirmektedir.


Gaziantep'in Radyosu; Radyo Kilim

Gaziantep ve çevre illerden karasal yayın olarak dinlenen radyo kanalı alanında en iddialı kanallardan bir tanesidir. Yayın akışı %30 özgün, %30 çağdaş halk, %35 halk ve %5 karma yayın olarak aktarmaktadır. Böylece her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı radyo yayıncıları tarafından özenle hazırlanan şarkı listeleriyle en kaliteli şarkıları yayınlamaktadır.

Radyo Kilim'in Gaziantep bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Gaziantep'de Radyo Kilim dinlemek için 100.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Kilim'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak Radyo Kilim'e istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.


  • Telefon:0.342 232 34 50
  • Web:http://www.kilimradyo.net
  • Adres:ÇUKUR MAH. HAKİM MEHMET UYGUN CAD. NO:46 Şahinbey/Gaziantep
  • Facebook:https://www.facebook.com/gaziantep-radyo-kilim-125751210790274/
  • Twitter:https://twitter.com/radyokilimfm
  • Benzer Aramalar:Radyo Kilim