Radyo Kent


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Kent

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Kent, Ankara merkezli bir radyo kanalıdır. Ankara'nın Polatlı ilçesinden yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği Türkçe pop müzik yayınlarıdır. Anakara'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda tüm dünyada internet üzerinden dinlenebilmektedir. Radyoculuk konusunda deneyimi sayesinde en kaliteli yayınlarını dinleyicilerine sunmaktadır.

Pop müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesidir. Radyo Kent ise Ankara'da pop müzik yayını en iyi seçenekleriyle sunan bir radyo kanalıdır. Tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle hazırladığı şarkı listeleriyle tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çalışmaktadır ve bu konuda en iyilerden bir tanesidir.


Türkçe Pop Müziğin Adresi Radyo Kent

Radyo Kent işini en iyi yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarında sadece şarkı paylaşımı yapmayıp çok değerli yayıncılara da yer vermektedir ve hoş sohbetlerle dinleyicilerine keyifli geçirecekleri vakit sunmaktadır. Radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalı dinleyici kitlesi tarafından tüm Türkiye'de sevilerek dinlenmeye devam etmektedir.

Başta belirttiğimiz üzere Radyo Kent'in Ankara'da karasal yayını bulunmaktadır. Bu yayınları dinlemek için Ankara bölgesinde 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Kent kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Kent uygulamasıyla istediğiniz yerde Radyo Kent dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0530 366 99 06
  • Web:http://www.radyokentfm.com
  • Adres:Cumhuriyet Mah. Ankara Cad. Kavukçuoğlu İş Hanı Kat:2 No:212 Polatlı Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyokentfm/
  • Twitter:https://twitter.com/kentfmtr
  • Benzer Aramalar:Radyo Kent