Radyo Karadeniz


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Karadeniz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Karadeniz, Rize'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Karışık bir yayın tarzına sahip olan radyo kanalı bölge halkının en çok dinlediği radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda Rize'den karasal yayın yapmaktadır.

Radyo Karadeniz'in hem Rize'de hem de Artvin'de karasal yayını bulunmaktadır. Dolayısıyla en fazla dinleyicisi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden dijital olarak yürüttüğü yayınları sayesinde dünyanın her yerinden erişilebilmektedir. Aynı zamanda Radyo Karadeniz'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Karadeniz, uzun senelerden beri Rize'de yayın yapmaktadır. Bölgenin en bilinen radyolarından bir tanesi olan Radyo Karadeniz kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyoculuğa fazlasıyla önem veren radyo kanalının düzenlediği programlarda kaliteden ödün verilmemektedir.


Radyo Karadeniz; Rize'nin Radyosu

Radyo Karadeniz kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. İlkeli bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı aynı zamanda büyük bir disiplin içerisinde dinleyicilere yayın hizmeti vermektedir. Radyo Karadeniz yayınlarında pop, slow, rock, Türk halk müziği, yöresel tarzda şarkılara yer vermektedir.

Uzun zamandan beri Rize'de yayın yapan Radyo Karadeniz, oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Yayıncılarının hazırladığı ve sunduğu radyo programları sayesinde hem bilgilendirici hem de eğlendirici bir içerik sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılarda dinleyicilerin talepleri göz önünde bulundurularak özenle seçilmektedir.

Radyo Karadeniz'in teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Kendi bölgesinin hemen hemen tamamına karasal yayın hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz olarak dinleyicisi ile buluşturmaktadır.

Radyo Karadeniz'in Rize ve Artvin'den karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Rize'de 87.5, Artvin'de ise 90.6 frekanslarını kullanmaktadır. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Karadeniz'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Karadeniz dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0464 214 26 76
  • Web:www.radyokaradeniz.net
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyokaradeniz/
  • Benzer Aramalar:Radyo Karadeniz