Radyo Kapadokya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Kapadokya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Kapadokya'nın yayın merkezi Nevşehir'de bulunmaktadır. Karma bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Bunun yanında Nevşehir'de karasal yayına sahip olan Kapadokya FM, çevre illerden de dinlenebilmektedir. Ayrıca İç Anadolu bölgesinin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo Kapadokya'nın en büyük dinleyici kitlesi karasal yayının bulunduğu yer olan Nevşehir'de yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde tüm dünya üzerinden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Karma bir yayın akışına sahip olduğu için her kesime hitap etmektedir.


Nevşehir'in Yerel Radyosu; Kapadokya FM

Kapadokya FM, 1994 senesinde Nevşehir'de kurulan ilk radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde pop, rock, arabesk, türkü gibi farklı müzik tarzlarına yer veren radyo kanalı bölge halkının en iyi seçeneklerinden bir tanesidir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Kapadokya FM'in Nevşehir'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Nevşehir'de Kapadokya FM dinlemek için 94.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kapadokya FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Kapadokya FM'e erişebilirsiniz.


  • Telefon:0384 213 24 39
  • Web:www.kapadokyam.com
  • Adres:Nevşehir / Merkez
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyokapadokya/
  • Twitter:www.twitter.com/RadyoKapadokya
  • Benzer Aramalar:Radyo Kapadokya