Radyo K


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo K

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo K, Kırıkkale'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelen radyo kanalı tüm gün boyunca yayın hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Kırıkkale halkına karasal yayın hizmeti veren Radyo K, ağırlıklı olarak pop müzik yayını da yapmaktadır.

Kırıkkale'nin Merkezinden yayın yapan radyo kanalının en fazla dinleyicisi bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Aynı zamanda pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo K, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmıştır. Kendi bölgesinin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan Radyo K, her ne kadar pop müzik ağırlıklı bir içerik sunsa bile zaman zaman farklı tarzlarda müziklere de yer vermektedir. Bunun yanında radyoda düzenlenen programları sayesinde ne gözde radyolar arasında yer almaktadır.


Radyo K; Kırıkkale'nin Radyosu

Radyo K, 1999 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı ilkeli bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Senelerden beri radyo yayını yapan radyo kanalı bölgenin en bilindik radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Ayrıca kaliteli programları sayesinde dinleyicilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Radyo K, uzun senelerden bu yana radyoculuk sektöründe yer aldığından dolayı oldukça tecrübeli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarında hem bilgilendirici hem de eğlendirici bir radyo içeriği sunmaktadır. Bunun yanında Radyo K'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo K, teknik anlamda da oldukça başarılı bir radyo kanalı olmuştur. Kendi şehrinin hemen hemen tamamına karasal yayın hizmeti vermeyi başaran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara da önem vermektedir. Stüdyosunu yeni teknolojiye göre dizayn eden radyo kanalı bu sayede iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmaktadır.

Radyo K'nın Kırıkkale'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kırıkkale'de Radyo K dinlemek için 92.3 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo K'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo K'yı dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0212 543 61 61
  • Web:http://www.radyok.com.tr
  • Adres: Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Uzay Apt. No.115/6 Bakırköy
  • Facebook:https://www.facebook.com/radiokaradenizinsesi/?ref=py_c
  • Benzer Aramalar:Radyo K