Radyo Jet


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Jet

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Jet, yayın merkezi Bursa'da bulunan bir radyo kanalıdır. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Bursa halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Yayın merkezinin Bursa'da bulunmasından dolayı en çok dinleyiciye bu bölgede bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Özellikle pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Jet ağırlıklı olarak pop müzik yayın yapsa bile farklı tarzlara da yer vermektedir. Günün farklı saatlerinde düzenlenen programlarında arabesk, türkü, amatör, hit, özgün müziklere de yer vermektedir. Ayrıca düzenlenen radyo programlarıyla dinleyicilerin eğlenceli vakit geçirmesi sağlanmaktadır.


Radyo Jet; Bursa'nın Sesi

Radyo Jet, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmış bir radyo kanalıdır. Ayrıca radyoda yayınlanan reklamlara da oldukça özen veren radyo kanalı reklam veren firmaları doğru kitleye ulaştırmaktadır. Bunun yanında firmaları bir adım ileriye taşımaktadır.

Radyo Jet uzun senelerden beri Bursa'da yayın yapan bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Bu tecrübesini radyo programlarında ortaya koyan radyo kanalı hem bilgilendirici hem de eğlendirici yayın içeriği sunmaktadır. Bunun yanında radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Jet, teknik anlamda da gelişmiş olan bir radyo kanalıdır. Bursa'nın hemen hemen her kesimine radyo yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı stüdyosundaki donanımları sayesinde en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedeflemektedir. Bunun yanında dinleyicilerine sorunsuz bir yayın hizmeti vermektedir.

Radyo Jet'in Bursa'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Bursa'da Radyo Jet dinlemek için 101.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Jet'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Jet'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 224273 10 56
  • Web:www.radyojet.com
  • Adres:CEMALNADİR CAD.KARMANOĞLU PLAZA 2 NO 181 KAT 4 DAİRE 21 BURSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyo.mis.bursa
  • Benzer Aramalar:Radyo Jet