Radyo İzmit


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo İzmit

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo İzmit, adından da anlaşılacağı gibi İzmit'den yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelen Radyo İzmit tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda İzmit'de karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir.

Radyo İzmit'in yayın merkezi Kocaeli'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sürdürülen yayınları sayesinde İzmit haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Radyo İzmit'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo İzmit, hem yenilikçi hem de geleneksel bir yayın arşivine sahiptir. Aynı zamanda oldukça geniş bir arşive sahiptir. Bu müzikleri sayesinde hemen hemen her kesime hitap eden bir listeye sahiptir. Aynı zamanda Radyo İzmit'in yayınlarında hem geleneklerimize hem de Türkçe'mize sahip çıkılmaktadır.


Radyo İzmit; Kocaeli'nin Sesi

Radyo İzmit, 2005 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. İlkeli bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir.

Radyo İzmit uzun bir dönem boyunca yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Radyo İzmit'in radyo programlarından da anlaşılacağı üzere kurulduğu günden bu yana çizgisini bozmadan yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Ayrıca Radyo İzmit'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo İzmit'İn teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Karasal yayınını İzmit'in hemen hemen her kesimine ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda çevre illerden de dinlenebilmektedir. Aynı zamanda mp3 kalitesinde yayın yapan radyo kanalı hem karasal yayınlarını hem de internetten sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Radyo İzmit'in Kocaeli'de karasal yayın yaptığından bahsettik. Kocaeli bölgesin Radyo İzmit dinlemek için 102.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo İzmit'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo İzmit dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0262 323 00 07 – 0262 232 00 30
  • Adres:Karabaş Mahallesi Hürriyet Caddesi Ulugazi İlköğretim Okulu Karşısı Menekşe Apt. No :172 Kat :5 Daire:11 İzmit / Kocaeli
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoizmitim/
  • Benzer Aramalar:Radyo İzmit