Radyo İmparator


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo İmparator

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo İmparator, Malatya'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak arabesk - fantezi müzik yayınları yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Malatya bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı arabesk müziğin en iyilerini yayınlamaktadır.

Karasal yayınının Malatya'da olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Malatya'da oldukça sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo İmparator kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını devam ettirmektedir.


Malatya'nın radyosu; Radyo İmparator

Radyo İmparator 1996 senesinden itibaren yayınlarını devam ettirmektedir. İstanbul'da aynı isimde yayın yapan farklı bir radyo kanalı da bulunduğu için ikisi birbirine karıştırılmamalıdır. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo İmparator'un yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Radyo İmparator'un Malatya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Malatya'da Radyo İmparator dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo İmparator'un canlı yayınını takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo İmparator'u dinleyebilirsiniz.

  • Telefon: 0(422) 324 48 44
  • Adres:Açıl İş Merkezi C Blok Kat:6 No:12 Merkez / Malatya
  • Facebook:facebook.com/malatyaimparatorfm
  • Benzer Aramalar:Radyo İmparator