Radyo İmparator


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo İmparator

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo İmparator merkezi İstanbul'da olan bir radyo kanalıdır. Genel olarak arabesk müzik yayını yapan radyo kanalında aynı zamanda keyifli sohbetler de bulunuyor. Dinleyicisi ile interaktif yayınlar sunan radyo kanalı dinleyicileri tarafından da oldukça seviliyor. Kendini geliştirmek için çalışan ve radyo programları konusunda oldukça disiplinle ilerleyen Radyo İmparator iyi işler çıkartmaya devam ediyor.

İstanbul bölgesinde 105.8 frekansına sahip olan radyo kanalı büyük bir dinleyici kitlesine sahip. Bunun sebebi radyo da paylaşılan arabesk müziklerin yanında yayıncıların yaptığı hoş sohbetler oluyor. Hem dinleyiciler için hem de yayıncılar için oldukça keyifli geçen radyo yayınları kanalın kalitesinin artmasını sağlıyor. Radyo İmparator da her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.


Arabesk müziğin imparatoru

Arabesk müzik ülkemize ait bir müzik tarzıdır. İlerleyen zamanlar içerisinde kültürümüzün bir parçası haline gelmiştir. Dolayısıyla arabesk müzik yayını yapan radyo kanallarının sayısı da oldukça fazla diyebiliriz. Radyo kültürü her ne kadar demode olmuş olsa da hala radyo sevdalıları bulunuyor. Bunun yanında trafikte vakit geçirmenin en iyi alternatiflerinden bir tanesi de radyo oluyor.

Radyo İmparator radyosunu 105.8 frekansından takip edebilirsiniz. Radyo alıcınızı 105.8 frekansına ayarlayarak sorunsuz bir şekilde yayını dinleyebilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo İmparator kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak da dünyanın her yerinden Radyo İmparator'a erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 (216) 402 17 17
  • Web:radyoimparator.com.tr
  • Adres:Küçükçamlıca Mah. Üçpınar Cad. Yanık Sok. Nu:2 HK Plaza Üsküdar – İstanbul
  • Facebook:www.facebook.com/www.radyoimparator.com.tr/
  • Twitter:twitter.com/radyoimparator
  • Benzer Aramalar:radyo imparator