Radyo Ilgın


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Ilgın

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ilgın, Konya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde yayın yapan radyo kanalının genel olarak yayın içeriği karma şekilde ilerlemektedir. Konya'nın Ilgın ilçesinden yayın yapan radyo kanalı tüm Konya'ya karasal yayın imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayını Konya'da yer aldığı için dinleyicilerinin büyük bir kısmı bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Konya harici bölgelerden de dinlenebilmektedir. Karma tarzda ilerleyen yayınları sayesinde oldukça büyük bir kitleye hitap eden radyo kanalı yayınlarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Konya'nın en önemli kuruluşlarından bir tanesi olan Radyo Ilgın, farklı tarzdaki yayınlarıyla dinleyicilerine keyifli zaman sunmaktadır. Bunun yanında gün içerisinde yayınlanan haber başlıklarıyla beraber bölgedeki gelişmelerden ve ülke genelindeki olaylardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda reklam içeriği olarak da geniş bir skalaya sahiptir ve markanızı en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı olur.


Radyo Ilgın; Konya'Sesi

Radyo Ilgın 2005 senesinde kurulmuş olan radyo kanalıdır. 1990 senesinde kurulmuş olan Seda FM'in daha sonradan Cest FM olarak yayın yapmasıyla beraber bu kuruluş Seda Radyo TV Reklam ve Yayıncılık A.Ş.'den devralınmıştır. Daha sonradan ılgın FM adıyla yayınlarını sürdürmeye başlamıştır. Tüm bunlarla Konya bölgesinde güçlü bir medya ağına sahip olmayı başarmıştır.

Radyo Ilgın yayınlarını daha fazla kişiye ulaştırmak için internet radyoculuğuna başlamış. Aynı zamanda karasal yayın ağını genişleterek çevre bölgelere de yayın yapmak için Kaplıca Dağına verici kule inşa etmiştir ve güçlü antenlerle yayınlarını sürdürmüştür. Yayın merkezini yenileyen radyo kanalı aynı zamanda link sistemiyle yayınlarını desteklemiştir.

Radyo'dan 250 bin kişiye yayın yapan radyo kanalının yayın ekibi de profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Hem gün içerisinde düzenlenen programlarıyla hem de radyo da yayınlanan şarkılarıyla beraber kalitesini ortaya koymaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Sektörde büyük bir boşluğu dolduran radyo kanalı FATİH ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde yer almaktadır. Teknik ekibinin çalışmaları sayesinde tüm Konya'yı yayınlarından haberdar eden radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden sağladığı yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Ilgın'ın Konya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Konya'da Radyo Ilgın dinlemek için 97.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Konya Radyo Ilgın'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo Ilgın'ın yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0332 888 0088
  • Web:http://ilginfm.com
  • Adres:Camiatik Mah.Nadaroğlu Cad.NO:46/ A Ilgın-Konya
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoilginfm
  • Benzer Aramalar:Radyo Ilgın