Radyo İlef


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo İlef

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo İlef, Ankara Üniversitesine ait olan bir radyo kanalıdır. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Ankara bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı ağırlıklı olarak yabancı müzik paylaşımı yapmaktadır.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinin sunduğu radyo yayını keyfi tüm Ankara halkı tarafından takip edilmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde hemen her yerden erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir.

İlef Radyo bir üniversite radyosu olduğu için öncelikli olarak gençlere hitap eden yayınlarıyla radyoculuk hayatına başlamıştır. Daha sonra adının yaygınlaşmasıyla ve kalitesiyle farklı kitlelere de ulaşarak kendine has bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Gün içerisinde hem yabancı müzik hem de 3 bülten olmak üzere haber yayını sunmaktadır.


İlef Radyo; Ankara'nın Radyosu

İlef Radyo'nun Ankara Üniversitesinin radyo kanalı olduğundan bahsetmiştik. Ankara Üniversitesinin radyo yayınları aslen 1998 senesinde başlamıştır. Ancak, İlef Radyo 2005 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Radyoda sadece sanata önem veren radyo kanalı kısa süre içerisinde bölgenin en sevilenleri arasına girmeyi başarmıştır.

İlef Radyo bir üniversite radyosu olduğu için radyoculuğa oldukça önem vermektedir. Sürekli olarak yeniliklere açık olan radyo kanalı oldukça kaliteli şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır. Yayın ekibi tarafından özenle hazırlanan şarkı listesi sayesinde geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

İlef Radyo aynı zamanda teknik anlamda da başarılı işler sunmaktadır. Hemen hemen her platformda bulunan radyo kanalı aynı zamanda Ankara'nın neredeyse her kesimine karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Android, iOS, Amazon Kindle, Windows Phone, Blackberry platformlarına da destek vermektedir.

İlef Radyo'nun Ankara'dan karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da İlef Radyo dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak İlef Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yukarıdaki saydığımız platformların uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden İlef Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312 319 77 14
  • Adres:06590 Cebeci/Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoilef/
  • Benzer Aramalar:Radyo İlef