Radyo İhya


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo İhya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo İhya, dini yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın merkezi Gaziantep'te bulunan radyo kanalının aynı zamanda bu bölgede karasal yayını da bulunmaktadır. Radyo İhya, Gaziantep'in köklü radyo kanallarından bir tanesidir. 1994 senesinde kurulan radyo kanalı, kurulduğu günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmüştür.

Radyo İhya'nın karasal yayınının Gaziantep'de bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesini burası oluşturmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Radyo İhya kurulduğu günden bu yana dini yayınlarla halkın manevi duygusunu kabartmayı amaçlayan radyo kanallarından bir tanesidir.


Gaziantep'in Dini Radyosu; Radyo İhya

Radyo İhya kanalında dini yayınların yanında haber paylaşımı da yapılmaktadır. Bölgesel ve gündemdeki haberleri dinlemek için Radyo İhyayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Hatim-i Şerif, Kur'an-ı Kerim den Sureler, ilahiler ve sohbetler de bulunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek oluşturulan ilahi listesiyle dinleyicilerine en kaliteli ilahileri sunmaktadır.

Radyo İhya'nın Gaziantep bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Gaziantep bölgesinde Radyo İhya dinlemek için 100.4 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo İhya'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo İhya'nın mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden radyoyu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: (0342) 321 92 92
  • Web:http://www.radyoihya.com
  • Adres:Fevzi Çakmak Bulvarı Fatih Mahallesi, 22010 Nolu Sokak Hatice KARSLIGİL Apartmanı Daire:1 Kat:1 + Zemin Kat
  • Facebook:facebook.com/Radyoihya
  • Twitter:twitter.com/Radyoihya
  • Benzer Aramalar:Radyo İhya