Radyo İhsan


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo İhsan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo İhsan, Osmaniye'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği dini yayın olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Dinleyicilerine manevi değer kazandırmak için her gün yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda Osmaniye'de karasal yayın da yapmaktadır.

Karasal yayınının Osmaniye'de yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından dinlenebilmektedir. Dini yayınlarıyla gönüllere taht kuran radyo kanalı gün içerisinde düzenlediği programları ve yayıncılarının katkısıyla en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.


Osmaniye'nin dini radyosu; Radyo İhsan

Radyo İhsan, 1994 senesinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Oldukça köklü bir radyo kanalı olan Radyo İhsan, her ne kadar radyoculuğun önemi azalsa bile büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Gün içerisinde yaptığı kültür programları ve dini yayınlarıyla dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmaktadır.

Radyo İhsan'ın Osmaniye'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Osmaniye ve çevresinde Radyo İhsan dinlemek için 101.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo İhsan'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo İhsan'ın canlı yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0328 814 67 04
  • Web:http://www.radyoihsan.net
  • Adres:ALİBEYLİ MAH. FATİH İŞ HANI K:4 D:32 / FATİH MERKEZ / OSMANİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoihsan101.3/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoihsan
  • Benzer Aramalar:Radyo İhsan