Radyo Hür


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Hür

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hür, Ankara'dan radyo hizmeti veren bir radyo kanalıdır. Radyoculuğu benimsemiş olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir yayın sunmaktadır ve bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almayı başarmıştır. Ayrıca Ankara'ya karasal yayın hizmeti de sunmaktadır. Bunun yanından Radyo Hür'ün yayın tarzı karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo Hür, Ankara'dan yayın yaptığı için dinleyicilerinin büyük bir kısmı burada yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sağladığı dijital yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Radyo Hür karışık bir yayın içeriğine sahip olduğundan dolayı geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Radyo Hür Ankara'nın önemli radyo kanallarından bir tanesidir. Ankara'nın Polatlı ilçesinden yayın yapan radyo kanalı ağırlıklı olarak hareketli müziklere yer vermektedir. Bunun yanında slow, pop gibi farklı tarzlardaki müzikleri de yayınlamaktadır. Türkçe müzik dinlemek isteyenler için Radyo Hür en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Radyo Hür; Ankara'nın Radyosu

Radyo Hür kurulduğu günden itibaren kesintisiz bir yayın akış sunmayı başarmıştır. Radyo Hür, kendi alanında en başarılı radyo kanallarından bir tanesidir. Saygılı, ilkeli, eğlenceli ve sıcak bir yayın sunan Radyo Hür'de dinleyicilerin talepleri de ön planda tutulmaktadır. Ayrıca kanalda yapılan reklamlar doğru dinleyiciye ulaşmaktadır.

Radyo Hür senelerdir radyoculuk sektöründe yer aldığından dolayı tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Tecrübesini radyo programlarıyla ortaya koyan Radyo Hür bölgenin önde gelen isimlerindendir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar özenle seçildikten sonra listelenerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Hür'ün teknik ekibi de başarılı işlere imza atmaktadır. Bölgedeki her kesime karasal yayınını ulaştırmayı hedefleyen Radyo Hür, teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Aynı zamanda bu donanımı sayesinde ses kalitesi olarak iyi bir noktadadır ve dinleyicisine sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Radyo Hür'ün Ankara'dan karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'dan Radyo Hür dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Hür'ü canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Hür'ü dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 622 20 05 - 622 95 66 - 622 27 52
  • Web:http://www.radyohur.com
  • Adres:Cumhuriyet Mahallesi Sivrihisar Caddesi Yüksel Apt. No : 21/12 Polatlı/Ankara
  • Benzer Aramalar:Radyo Hür