Radyo Hisar


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Hisar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hisar, Afyonkarahisar'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak hit müzik paylaşımı yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz müzik keyfi sunmaktadır. Afyonkarahisar bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayını Afyon'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan kesintisiz yayınlarıyla internet olan her yerden kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Hisar güncel ve popüler müziklere yer verirken ağırlıklı olarak pop müzik tarzında müzik paylaşımı yapmaktadır.


Radyo Hisar; Afyon'un Radyosu

Radyo Hisar, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Sadece pop müzik değil aynı zamanda Türk halk müziği, slow müzik gibi farklı müzik tarzlarına da radyoda yer verilmektedir. Radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo Hisar'ın karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Afyonkarahisar, Eskişehir, Kütahya, Isparta ve Konya bölgelerinde radyo Hisar dinlemek için 100.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Hisar'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak Radyo Hisar'ı istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:Iletısı[email protected]ısar.com
  • Telefon:0272 212 30 00
  • Web:http://www.radyohisar.com/
  • Adres:Umurbey Mahallesı Uzun Çarşı Kızılay Bınası Kat:3 Daıre:3 Afyonkarahisar
  • Facebook:https://www.facebook.com/hisaradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/radyohisar1
  • Benzer Aramalar:Radyo Hisar