Radyo Hiraş


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Hiraş

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hiraş, Manisa’dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Karma bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı ağırlıklı olarak hit müziklere yer vermektedir. Manisa’nın en değerli radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Hiraş’ın Manisa’da karasal yayını da bulunmaktadır ve kaliteli yayınlarıyla tüm gün kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Karasal yayınının Manisa’da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmeyi hedeflemektedir. Özellikle Manisa bölgesinde yaşayan ve gündemdeki müziklerden haberdar olmak isteyen radyo dinleyicileri tarafından tercih edilmektedir.

 

Manisa’nın Radyosu Hiraş FM

Hiraş FM, 1995 senesinde Manisa’da kurulan ilk radyo kanallarından bir tanesidir. Teknolojik olarak zamanının ötesinde işler yapan radyo kanalı kısa sürede bunu ortaya koymuştur ve 90’lı seneler bitmeden bilgisayar kontrollü yayınlara başlamıştır. Her zaman için rakiplerinden bir adım önde olan radyo kanalı kaliteli yayınlarıyla dinleyicileri kendisine bağlamıştır. Aynı zamanda yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli müzikleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Hiraş FM’in Manisa’da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Manisa’da Radyo Hiraş dinlemek için 90.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Hiraş’ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Hiraş’ın yayınlarını dinleyebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (236) 2 340 340
  • Web:https://www.radyohiras.com
  • Adres:75. Yıl Mah. 5349 Sk. No:1/1 Yunusemre / MANİSA – Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohiras
  • Twitter:https://twitter.com/radyohiras
  • Benzer Aramalar:Radyo Hiraş