Radyo Hilal


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Hilal

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hilal, Mersin'in Mut ilçesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği arabesk - fantezi müzik ve Türk halk müziğinden oluşmaktadır. Aynı zamanda Mersin'de karasal yayına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz olarak dinleyicilerine en kaliteli şarkıları sunmaktadır.

Karasal yayınından dolayı en çok Mersin'de dinlenen radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları ile tüm dünyaya hitap etmektedir. Radyo Hilal, 1994 senesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. O günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başaran Radyo Hilal yayınlarına ilk günden beri aynı özeni göstermektedir.


Mersin'in Sesi Radyo Hilal

Radyo Hilal Mersin bölgesinde Mut Hilal radyo adıyla da anılmaktadır. Mersin'in en eski radyo kanallarından bir tanesi olduğu için en bilindik radyolardan bir tanesi olmuştur. Senelerin deneyimini tüm dinleyicilerine hissettiren radyo kanalı en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle tüm dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Radyo Hilal'in Mersin içerisinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Mersin'de Radyo Hilal dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Hilal'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Hilal uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden radyoya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0346 221 1440
  • Web:http://www.radyohilal.net/
  • Adres:Gökçebostan, Kepenek Cad. Havuzoğlu Apt. No:22, Sivas Merkez/Sivas
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohilal58/
  • Twitter:https://twitter.com/radyohilal
  • Benzer Aramalar:Radyo Hilal