Radyo Hevi


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Hevi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hevi, İstanbul'dan yayın yapan radyolar arasında yer almaktadır. Günün her saatinde hizmet veren radyo kanalı kendine has dinleyici kitlesine sahiptir. Aynı zamanda İstanbul'da karasal yayın hizmeti vermektedir. Yayın tarzı olarak karışık müziklere yer veren radyo kanalı ağırlıklı olarak Kürtçe müzik paylaşmaktadır.

Radyo Hevi, İstanbul'dan yayın yaptığı için en fazla dinleyicisine bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden de yayınlarını paylaşarak farklı bölgelerdeki kişilere de sesini duyurmaktadır. Radyo Hevi, yayın tarzıyla farklılık yaratarak Kürtçe karışık müzik paylaşımı yapan bir radyo kanalı olmuştur.

Radyo Hevi, aynı zamanda düzenlediği programlarıyla hem bilgilendirici hem de eğlenceli içerik sunmaktadır. Her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa bile oldukça kaliteli yayın içeriği sunmaktadır. Bunun yanında hemen hemen herkese hitap eden pop, slow, arabesk gibi müzik tarzlarına yer vermektedir.


Radyo Hevi; İstanbul'un Radyosu

Radyo Hevi, Özlem Radyo'nun yerine kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. 2014 senesinde kurulan radyo kanalı disiplinli bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Radyo Hevi, kendine has yayın tarzıyla dinleyicilerin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Gün içerisinde sunduğu yayınlarıyla oldukça kaliteli işler çıkartmaktadır.

Radyo Hevi, deneyimli ekibi sayesinde kaliteden ödün vermemektedir. Radyoculuk sektörüne önem gösteren ekip aynı dinleyicisinin taleplerini de göz önünde bulundurmaktadır. Bunun yanında oldukça geniş bir müzik arşivine sahip olan Radyo Hevi, radyoda paylaştığı şarkıları da özenle seçmektedir.

Radyo Hevi, teknik anlamda da oldukça güçlü bir radyo kanalıdır. İstanbul'un hemen hemen her kesimine karasal yayın hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Ayrıca teknolojik ekipmanlara da önem veren radyo kanalı stüdyosunda yer alan ekipmanları sayesinde dinleyicisine sorunsuz bir radyo keyfi sunmaktadır.

Radyo Hevi'nin İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Radyo Hevi dinlemek için 107.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Hevi'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Hevi dinleyebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0541 482 02 18
  • Web:http://www.radyohevi.net
  • Adres:Zafer Mh. Çalışlar Sk. Demirkardeşler İş Merkezi. No:5 Kat:3 Daire:5 – Yenibosna / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohevi/
  • Twitter:https://twitter.com/radyohevifm
  • Benzer Aramalar:Radyo Hevi