Radyo Hazar


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Hazar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hazar, Elazığ merkezli olan bir radyo kanalıdır. Elazığ'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı genel olarak arabesk ve fantezi müzik türünde yayın yapmaktadır. Elazığ ve çevresinde oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Bunun yanında internet üzerinden tüm Türkiye'ye yayın yapmaktadır ve azımsanmayacak derecede bir dinleyici kitlesine sahiptir. 

Her ne kadar arabesk ve fantezi müzik üzerine kurulmuş olan bir radyo kanalı olsa da yöresel müziğe ve türkülere de yayınlarında yer vermektedir. Arabesk müziğin usta sanatçılarına, pek bilinmeyen şarkılardan, popüler olanlara kadar arabesk ve fantezi müziğe dair her şeyi bulabilirsiniz. Arabesk müzik severlerin uzun süre geçireceği radyo kanalında yeni müziklere de yer verilmetkedir. 


Radyo Hazar Elazığ'ın En Kral Radyosu

'Radyo Hazar Elazığ'ın En Kral Radyosu' gibi iddialı bir slogana sahip olan radyo kanalı bu sloganın hakkını vermektedir. Tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından dinleyicisine en kaliteli yayını sunmayı ilke haline getirmiştir. Yayıncıları tarafından özenle seçilen şarkı listeleri tüm gün boyunca kesintisiz olarak dinleyicilere sunulmaktadır. Aynı zamanda çok iyi ses kalitesiyle yayınlarını sürdürmektedir. 

Radyo Hazar kanalını 92.0 frekansını kullanarak FM alıcınız üzerinden dinleyebilirsiniz.Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Hazar kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalar aracılığıyla veya web sitemizin mobil sürümünü kullanarak dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman canlı yayını dinleyebilirsiniz.

  • Web:http://radyohazar.dinle.web.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/Radyo-Hazar/553321071668195
  • Twitter:https://twitter.com/HazarRadyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Hazar