Radyo Hayat


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Hayat

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Hayat, Adana'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak yayınları dini kategoride olan Radyo Hayat tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Radyo Hayat, Adana'da karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir ve yayınlarını tüm profesyonelliğiyle sürdürmektedir.

Radyo Hayat'ın karasal yayını Adana'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Dini yayın dinlemek için Radyo Hayat en iyi internet radyolarından bir tanesidir. İnternetten yayın yapması sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla erişilebilmektedir. Bunun yanında ilahi dinlemek için Radyo Hayat'ı kullanabilirsiniz.


Adana'nın Tasavvufi Radyosu; Radyo Hayat

Radyo Hayat, milli ve manevi değerlere önem vererek yayınlarını sürdürmektedir. Radyo Hayat yayınlarında Kuran'ı Kerim meali, dini sohbetler, ilahiler, ayetler, güncel meseleler, aile yaşamı ve kültür programları gibi çok çeşitli konulara değinmektedir. Profesyonel yayın ekibinin özenle hazırladığı ve sunduğu programlarıyla en kaliteli yayınları dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Radyo Hayat'ın Adana'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Adana ve çevresinde Radyo Hayat dinlemek için 94.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Hayat'ı canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza mobil uygulama yükleyerek her yerden Radyo Hayat'a erişim sağlayabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:322 459 94 05
  • Web:http://www.radyohayat.com.tr/
  • Adres:Kurtuluş Mahallesi 64013 Sokak Egemert Apartmanı Kat:1 Daire:1 No:1 Seyhan/ADANA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohayatadana
  • Twitter:https://twitter.com/radyohayat
  • Benzer Aramalar:Radyo Hayat