Radyo Harman


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Radyo Harman

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Harman, Ankara'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir ve Ankara bölgesinde karasal yayına sahiptir. Genel yayın içeriği olarak Türk halk müziği ve türkü paylaşımlarına yer vermektedir. Ankaralı türkü severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi de Radyo Harman'dır. Her ne kadar sadece Ankara'da karasal yayına sahip olan bir radyo kanalı olsa bile internet üzerinden tüm Türkiye'den dinlenebilmektedir.

Ülkemizde Türk halk müziği çok dinlenen bir türdür ve kültürümüze ait olan bir müzik tarzıdır. Radyo Harman gibi Türk halk müziği yayını yapan radyo kanalları sayesinde bu kültüre sahip çıkılmaktadır. Radyo Harman tüm gün boyunca kesintisiz yayın yaparak dinleyicilerine Türk halk müziğinin en değerli parçalarını sunmak için çalışmaktadır.


Emeğin Sesi; Radyo Harman

Yayınlarında 'emeğin sesi' sloganını kullanan radyo kanalı tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Her geçen gün radyolara olan talebin azalmasıyla beraber radyoculuk giderek zorlaşmaktadır. Bunlara rağmen büyük bir disiplin içerisinde yayınlarına devam eden Radyo Harman, tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listelerini her gün radyosunda yayınlamaktadır.

Başta belirttiğimiz üzere Radyo Harman Ankara bölgesinde karasal yayına sahiptir. Ankara'dan Radyo Harman dinlemek için 88.6 frekansını kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Harman'ın canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Harman Radyo uygulamasını kullanarak radyoyu dinleyebilirsiniz.

  • Telefon: (0312) 425 30 04
  • Web:http://www.harmanradyo.com.tr
  • Adres:Kavaklıdere Mah. Atatürk Blv. 19 Çankaya, Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/harmanradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/harmanradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Harman