Radyo Han


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Han

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Han, merkezi Kayseri olan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca Türk sanat müziği yayını yapan Radyo Han aynı zamanda Kayseri bölgesinde karasal yayın da yapmaktadır. Özellikle Kayseri'deki Türk sanat müziği severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Han kanalıdır. Nostaljik müziklerle eski zamanlara götüren bir radyo kanalıdır.

Türk Sanat müziği ülkemizde çok fazla rağbet gören bir müzik tarzı değildir, ancak buna rağmen büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyo Han bu kitleye hitap ederek tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Her ne kadar sadece Kayseri üzerinde karasal yayına sahip olsa da internet aracılığıyla tüm dünyada kolayca dinlenebilmektedir.


Türk sanat müziğinin adresi Radyo Han

Radyo Han nostaljik şarkılarıyla tüm dinleyicilerinin kalbine işlemektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibinin hazırladığı şarkı listenin dinleyicilerine sunan Radyo Han, günün belirli saatleri dinleyicilerinden istek alarak bu istekleri yayınlamaktadır. Tüm gün boyunca 7/24 yayın yapan Radyo Han, radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir.

Radyo Han dinlemek için Kayseri bölgesinde 95.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Han kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Han mobil uygulamaya da sahiptir. Bu mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Radyo Han'ın canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0352 231 26 47
  • Web:http://www.radyohan.com.tr
  • Adres:Serçeönü Mah. Pervane Cd. Gönen İş Merk. no: 6/23 Kayseri
  • Facebook:https://www.facebook.com/KayseriRadyoHan
  • Benzer Aramalar:Radyo Han