Radyo Halikarnas


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Halikarnas

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Halikarnas, Muğla'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türkçe pop müzikten oluşan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Bunun yanında Radyo Halikarnas'ın Muğla'da karasal yayını bulunmaktadır ve bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayını Muğla'da bulunduğu için en fazla dinleyici sayısı da bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları da kolaylıkla dinlenebilmektedir. Radyo Halikarnas özellikle Türkçe pop müzik severler tarafından tercih edilmektedir ve Muğla'nın en çok dinlenen pop müzik radyolarından bir tanesidir.


Muğla'nın Radyosu; Radyo Halikarnas

Radyo Halikarnas'ın yayın merkezi Bodrum'da bulunmaktadır. Radyoculuk konusunda oldukça büyük emek veren ve kurulduğu günden bu yana disiplin içerisinde yayınlarını sürdüren radyo kanalı dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle pop müziğin en iyi şarkılarını yayınlamaktadır.

Radyo Halikarnas'ın Muğla'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Muğla ve çevresinde Radyo Halikarnas dinlemek için 105.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Halikarnas!ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Halikarnas'a erişebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:90 252 316 52 00
  • Web:www.halikarnas.fm
  • Adres:Nafız Özsoy Caddesi No:18 Bodrum
  • Facebook:@HalikarnasRadyo
  • Twitter:@HalikarnasRadyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Halikarnas