Radyo Haber Tekirdağ


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Haber Tekirdağ

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Haber, Tekirdağ'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı haber yayınları üzerine kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Tekirdağ'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolardan bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Haber'in karasal yayınları Tekirdağ'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Tekirdağ bölgesi haricindeki yerlerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bölgedeki gelişmelerden haberdar olmak için en kaliteli müzik dinlemek için Radyo Haber en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Haber, adından da anlaşılacağı üzere haber yayınları yapan radyo kanalıdır. Ancak yayınlarında sadece haber değil aynı zamanda şarkı yayınları da yapmaktadır. Türkü, Türk halk müziği ağırlıklı şarkı paylaşımı yapan radyo kanalı aynı zamanda pop ve slow müzik yayını da yapmaktadır. Yayın çeşitliliği sayesinde büyük bir kitleye hitap etmektedir.


Radyo Haber; Tekirdağ'ın Radyosu

Radyo Haber, 1994 senesinde Çerkezköy'de kurulmuş olan Dost FM'in temellerine dayanmaktadır. 14 Şubat 2008 senesinde Haber Radyo Televizyon A.Ş. tarafından satın alınarak Radyo Haber adı altında yayın yapmaya başlamıştır. Radyo Haber yayınlarında 'sizin sesiniz, sizin seçiminiz' sloganıyla yayın yapmaktadır.

Radyo Haber, eski bir radyo kanalı olduğu için yayıncıları oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı günün farklı saatlerinde farklı tarzda yayınlara yer vermektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayıncıları tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Haber'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Tüm Tekirdağ bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Haber'in Tekirdağ'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Tekirdağ'da Radyo Haber dinlemek için 106.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Haber'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Haber'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0282 725 20 25
  • Web:radyohaber.com.tr
  • Adres:Gazi Osman Paşa Mah. Barbaros Cad. Kamburoğlu Sk. No:16 Çerkezköy / Tekirdağ
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohaber.com.tr
  • Benzer Aramalar:Radyo Haber