Radyo Haber 61


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Haber 61

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Haber 61 kanalı adından da tahmin edeceğiniz üzerinde Trabzon merkezli bir radyo kanalıdır. Yayınlarında hem Türkiye genelinden hem de Trabzon bölgesine ait haberler sunmaktadır. Bununla beraber Türkçe pop, türkü, slow müzik gibi tarzlara da gün içerisinde yer vermektedir. Bu kaliteli yayınları sayesinde dinleyicileri memnun etmektedir.

Radyo Haber 61 kanalı futbol, gündem, hava durumu gibi genel olarak tüm dallarda haberleri sunmaktadır. Henüz bir frekansa sahip olmayan radyo kanalı internet üzerinden yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Radyoculuk konusunda iyi işler çıkartan kanal büyük bir kitleye hitap ediyor. Yayınlarının kalitesinden ödün vermeyen Radyo Haber 61 kanalı dinleyicilerin gönlünü fethetmeyi başarıyor.


Radyo Haber 61 Karadeniz'in Kalbi

Radyo Haber 61 kanalının temel amacının haber sunmak olduğunu ve gün içerisinde popüler şarkılara yer verdiğini söyledik. Ancak tüm bunların yanında yayınlarında yöresel müziklere de yer vermeyi ihmal etmemektedir. Tecrübeli ve başarılı yayıncıları sayesinde tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarına devam etmektedir ve özellikle Trabzon bölgesinde büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Haber 61 kanalının herhangi bir karasal yayını olmadığından ve internet üzerinden yayınlarını yürüttüğünden bahsettik. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Haber 61 kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Haber 61 kanalının mobil uygulamasını kullanarak yayınlara istediğiniz yerden anında erişebilirsiniz.

  • E-Mail:İ[email protected]
  • Telefon:0462 326 73 73
  • Web:http://radyo.haber61.net
  • Adres:Gülbaharhatun mahallesi Yavuzselim Bulvarı Irmak Apt. No:142/A Ortahisar/Trabzon
  • Facebook:https://www.facebook.com/haber61.net
  • Benzer Aramalar:Radyo Haber 61