Radyo Güven


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Radyo Güven

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Güven, 1 Ağustos 2002 tarihinde Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Kıbrıs'da kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Radyo Güven genel olarak haber yayını yapmaktadır. Her saat başında KKTC, Türkiye ve dünya genelinden haberler sunmaktadır. Haber içerikleri ise oldukça geniştir. Ekonomi, spor, gündem, siyaset politika gibi haber tarzlarını sunmaktadır.

Tarafsız haber dinlemek için en uygun olan radyo kanallarından bir tanesi Radyo Güven kanalıdır. Habercilik anlayışı olarak adının hakkını veren en kaliteli radyo kanallarından bir tanesidir. Radyo Güven uzun seneler boyunca yayınlarını devam ettirdiği için çok tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahiptir. Bu muhteşem ekibi sayesinde kaliteli içeriklerle yayınlarını sürdürmektedir.


Kıbrıs Türk'ünün Sesi

Radyo Güven'in yayın sloganı 'Kıbrıs Türk'ünün Sesi'dir ve senelerdir bu slogan ile yayınlarına devam etmektedir. Radyo kanalının yayıncılarının yanında teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Kıbrıs'da bulundan 5kW gücündeki vericileri sayesinde tüm Kıbrıs'a yayın imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda çevre bölgelerden de Radyo Güven frekansı dinlenebilmektedir.

Radyo Güven tüm KKTC'de  89.2, 90.4 ve 90.8  frekanslarından yayın yapmaktadır. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Güven kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Güven kanalını istediğiniz yerde dinlemek için mobil uygulama kullanabilirsiniz ve dilediğiniz zaman yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0392 227 98 64
  • Web:www.radyoguven.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoguven2002/
  • Twitter:https://twitter.com/KKTCRadyoGuven
  • Benzer Aramalar:Radyo Güven