Radyo Güney


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Güney

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Güney, Adana'nın karasal yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği karma tarzdaki müziklerden oluşan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Ayrıca Adana'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilenlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Güney'in karasal yayını Adana'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de Adana ve çevresinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yayın yapan Radyo Güney tüm dünyadan kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Karma bir yayın akışına sahip olduğu için dinleyici oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir.


Adana'nın Radyosu; Radyo Güney

Radyo Güney, 1993 senesinde kurulmuştur. 1999 senesine kadar sadece Türkçe pop müzik yayını yapan radyo kanalı 1999'dan sonra karma bir yayına başlamıştır. Yayınlarında pop, Türk halk müziği, Anadolu rock, alternatif müzik gibi tarzları paylaşmaktadır. Profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo Güney'in Adana'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Adana'da radyo Güney dinlemek için 99.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Güney'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Güney'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0322) 363 66 67
  • Web:https://www.radyoguney.com
  • Adres:Tepebağ Mahallesi Çakmak caddesi 18 sokak no :5 Seyhan, Adana
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoguney/
  • Twitter:https://twitter.com/adanaradyoguney
  • Benzer Aramalar:Radyo Güney