Radyo Güneş


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Güneş

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Güneş, Bursa merkezli bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği arabesk ve fantezi, Türk halk müziği yayınları yapmaktadır. Bunun yanında zaman zaman slow müziklerle karşılaşmanızda mümkündür. Karışık tarzdaki yayınlarıyla tüm dinleyici kitlesine hitap etmeyi başaran radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Güneş, Bursa'nın İnegöl ilçesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda İnegöl'de karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de yayınlarını dinlenen radyo kanalı büyük bir kitleye hitap etmektedir. Karışık tarzdaki yayınlarıyla beraber birbirinden çok farklı tarzlara sahip olan kişiler tarafından da dinlenmektedir.


İnegöl'ün Adresi Radyo Güneş

Radyo Güneş oldukça köklü bir radyo kanalıdır. 1993 senesinin Eylül ayından bu zamana kadar kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde devam ettirmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan şarkı listeleriyle dinleyicilerine en kaliteli yayınları ve şarkıları sunmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Güneş, İnegöl'den karasal yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bursa'dan Radyo Güneş yayınlarını dinlemek için 94.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Güneş'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bununla beraber Radyo Güneş'in mobil uygulaması sayesinde istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo Güneş'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0224 7151225
  • Web:http://www.radyogunes.com
  • Facebook:Atatürk Bulvarı No.26 K.2 İNEGÖL-BURSA
  • Benzer Aramalar:Radyo Güneş