Radyo Gün


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Radyo Gün

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gün, Çorum'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca dinleyicilerine kesintisiz bir şekilde hizmet sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak karışık yayın akışına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda Çorum'da karasal yayın yapmaktadır.

Radyo Gün, Çorum'dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi Çorum ve civarında bulunmaktadır. Bununla beraber internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Çorum haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık bir yayın akışına sahip olduğu için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Radyo Gün, Çorum bölgesinde alanında en iyi olan radyolardan bir tanesidir. Her ne kadar karışık tarzda yayın içeriğine sahip olsa bile ağırlıklı olarak Türk halk müziği yayını yapılmaktadır. Bunun yanında pop ve slow gibi farklı tarzlardaki müziklere de yer verilmektedir. Ayrıca radyoda düzenlenen programlarla kaliteden ödün vermemektedir.


Radyo Gün; Çorum'un radyosu

Radyo Gün kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Kendi bölgesinde oldukça ilgi gören radyo kanalı farklı tarzdaki müzikleriyle en gözde kanallardan bir tanesi haline gelmiştir. Her ne kadar radyoculuğun önemi her geçen gün azalsa da Radyo Gün büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Gün oldukça eski bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere kaliteden ödün vermemektedir. Radyo yayınlarında geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli özen gösterilmektedir. Bununla beraber radyoda yayınlanan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Gün'ün teknik ekibi de oldukça iyi işlere imza atmaktadır. Çorum'da 1kW gücündeki anten ile yayın yapan radyo kanalı Çorum bölgesinin geneline ulaşmaktadır. Ayrıca RDS sistemi sayesinde RDS destekleyen dijital radyolarda önemli bilgiler ekrana yansıtılmaktadır. Radyo Gün'ün yayınları da kesintisiz bir şekilde dinleyiciye ulaşmaktadır.

Radyo Gün'ün Çorum'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Çorum'da Radyo Gün dinlemek için 98.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Gün canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gün'ü canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Gün'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0364) 213 39 49
  • Web:http://www.radyogun.com
  • Adres:Gazi Caddesi Aksoy İş Merkezi No:31/13 Çorum
  • Benzer Aramalar:Radyo Gün