Radyo Gül


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Gül

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gül, Gebze merkezli bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak dini yayınlar yapan radyo kanalı kendi bölgesinde çok dinlenen radyo kanalları arasındadır. Kocaeli bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm Türkiye'yi kapsamaktadır.

Dini yayınlarıyla manevi duyguları kabartan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Dinimiz hakkında bilmediklerimizi öğrenmek için, Kur'an-ı Kerim dinlemek için, ilahilere eşlik etmek için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisindeki farklı türden yayınlarıyla birbirinden farklı konulara değinilmektedir.


Kocaeli'nin Sesi

Kocaeli'nin yerel radyolarından bir tanesi olan Radyo Gül, 20 senedir yayınlarına ara vermeden devam etmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan ilahilerle beraber tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmaktadır. Radyo yayınlarında yapılan dini programlar, sohbetler, hikayeler, dualar ile en doğru bilgileri öğrenebileceğiniz radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda en iyi ilahileri Radyo Gül'de dinleyebilirsiniz.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Gül, Kocaeli bölgesinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kocaeli'de Radyo Gül dinlemek için 91.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gül'ün canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Gül'ün mobil uygulamasıyla istediğiniz yerden yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 262 641 21 61
  • Web:http://www.radyogul.com.tr
  • Adres:Hacı halil mah Yeni bağdat cad Gebze 41400
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYOGUL/
  • Twitter:https://twitter.com/RADYOGULGEBZE
  • Benzer Aramalar:Radyo Gül