Radyo Gri


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Gri

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gri, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Radyo Gri'nin henüz karasal yayın yaptığı bir frekans bulunamamaktadır. Yayın tarzı olaraksa nostaljik slow müziklere yer vermektedir.

Radyo Gri'nin herhangi bir frekansı bulunmasa bile oldukça geniş bir kitleye sahiptir. İnternet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından kolaylıkla erişim sağlanabilen radyo kanalı nostaljik müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olmuştur.

Radyo Gri, Türkçe slow müzik yayını yapan radyo kanalıdır. Ağırlıklı olarak 80'ler ve 90'ların popüler ve unutulmuş şarkılarını paylaşan radyo kanalı aynı zamanda güncel slow müziklere de yer vermektedir. Radyo Gri en kaliteli şarkıları dinleyicisiyle paylaşmak için çalışmaktadır.


Radyo Gri; İstanbul'un Radyosu

Radyo Gri, 2017 senesinde kurulmuştur. Her ne kadar pek çok radyo kanalına oranla daha yeni sayılsa bile kurulduğundan bu yana kesintisiz müzik keyfi sunmayı başarmıştır. Kendi alanında kendini gösteren radyo kanalı yayınların "aşkın en eski hali" sloganını kullanmaktadır. Nostaljik müzik konusunda iddialı bir radyo kanalıdır.

Radyo Gri her ne kadar yeni bir radyo kanalı olsa bile hızlı bir ivmeyle yükselmektedir. Türkçe müziğin yükselişe geçtiği 90'lı senelerin en iyi şarkılarını radyoda paylaşmaktadır. Hem slow müzik severleri hem de nostaljik müzik dinlemek isteyenleri kucaklamaktadır. Hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Radyo Gri, karasal yayın yapmadığından dolayı teknik anlamda diğer radyo kanallarına oranla çok daha pratik bir içeriğe sahiptir. Yalnızca internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca ses kalitesi olarak oldukça üst düzey bir yayın sunmaktadır. Bunun yanında sorunsuz ve kesintisiz yayın akışına sahiptir.

Radyo Gri'nin karasal yayın yapmadığından bahsetmiştik. Dolayısıyla yalnızca internet üzerinden dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gri'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Gri'yi canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0544 - 710 02 03
  • Web:http://www.radyogri.com
  • Adres:Enver Adakan Caddesi. NO: 169 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyogri
  • Twitter:https://twitter.com/griradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Gri