Radyo Gökkuşağı Manisa


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Gökkuşağı Manisa

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gökkuşağı, Manisa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği Türkçe pop ve slow müzik tarzından oluşmaktadır. Aynı zamanda Manisa bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Radyo Gökkuşağı'nın karasal yayını Manisa'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Manisa haricindeki bölgelerden de dinlenebilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzında yayın yapan radyo kanalı büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Gökkuşağı kaliteye oldukça önem vermektedir. Dinleyicilerin en kaliteli yayınlara eşlik etmesini sağlamak için büyük bir disiplin içerisinde çalışmaktadır. Aynı zamanda düzenlenen radyo programlarıyla diğer radyo kanallarıyla olan farkını ortaya koymaktadır. Radyo Gökkuşağı tüm hızıyla yayın hayatını sürdürmeye devam etmektedir.


Radyo Gökkuşağı; Manisa'nın radyosu

Radyo Gökkuşağı 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmeyi başaran radyo kanalı Manisa'nın Salihli ilçesinde kurulmuştur. Bölgenin önemli kuruluşlarından bir tanesi olan Radyo Gökkuşağı radyoculuğu en iyi şekilde temsil ederek yayın yapmaktadır.

Radyo Gökkuşağı köklü bir radyo kanalı olduğu için oldukça profesyonel olan bir yayın ekibinden oluşmaktadır. Radyoda düzenlenen kaliteli programlarıyla bu profesyonelliğini ortaya koymaktadır. Sadece radyo yayınlarıyla değil aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Gökkuşağı'nın teknik ekibi de işini en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Tüm Manisa'ya karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayınlarını keyifli bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sağlanan yayınlarını kesintisiz bir şekilde sunmaktadır.

Radyo Gökkuşağı'nın Manisa'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Manisa'da Radyo Gökkuşağı dinlemek için 97.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gökkuşağı'nı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Gökkuşağı'nı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:236 71 33000
  • Web:http://www.gokkusagiradyo.net
  • Adres:ATATÜRK MAH.ORHANİYE CAD. NO:24/4 SALİHLİ MANİSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/gokkusagiradyo.net/?rf=1592590364361796
  • Benzer Aramalar:Radyo Gökkuşağı