Radyo Gökkuşağı


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Gökkuşağı

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gökkuşağı, Tokat'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca Türkçe popüler müzik yayını yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir. Tokat'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Gökkuşağı'nın karasal yayını Tokat'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden Radyo Gökkuşağı'nı dinleyebilirsiniz. Pop müzik ülkemizin en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için Radyo Gökkuşağı bölgede en çok rağbet gören radyo kanallarından bir tanesidir.


93’ten bugüne Gökkuşağı

Radyo Gökkuşağı yayınlarında '93’ten bugüne Gökkuşağı' sloganını kullanmasıdır. Bunun sebebi ise Radyo Gökkuşağı'nın 1993 senesinde kurulmuş olmasıdır. Oldukça köklü bir radyo kanalı olan Radyo Gökkuşağı'nın profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmasıyla dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Radyo Gökkuşağı'nın Tokat'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Tokat ve çevresinde Radyo Gökkuşağı dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gökkuşağı'nı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Gökkuşağı'nı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0356) 212 56 56
  • Adres:G.O.P. Bulvarı Kazova Eczanesi Üzeri Kat: 5 No: 5 TOKAT/Merkez
  • Benzer Aramalar:Radyo Gökkuşağı