Radyo Gerçek


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Gerçek

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gerçek, Samsun merkezli olan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında genel olarak haber içeriği bulunmaktadır. Karadeniz bölgesinin en kaliteli haber kaynaklarından bir tanesidir. Özellikle Samsun bölgesindeki vatandaşların gündemden haberdar olması için oldukça önemli bir yere sahiptir. Tarafsız ve doğru haberlerle tüm Türkiye'yi bilinçlendirmektedir.

Radyo yayınlarında haber, spor, siyaset, bilim, sanat, kültür gibi her türlü konuya değinilmektedir. Ayrıca tüm bunların yanında radyo yayınlarında çok kaliteli müziklere de yer vermektedir. Samsun bölgesinde 93.5 frekansında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahip olan Radyo Gerçek, bu kalitesini dinleyicilere yansıtmayı başarmıştır.


Samsun'un Gerçek Haberi: Radyo Gerçek

En kaliteli ve tarafsız haberleri büyük bir disiplin içerisinde yayınlayan radyo kanalı Karadeniz bölgesinde en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı yayınlarında dinleyicileriyle paylaşacağı şarkıları seçerken büyük bir özen göstermektedir. Bunun sonucunda dinleyiciler yayınlardan büyük keyif almaktadır.

Radyo Gerçek kanalını dinlemek için Samsun bölgesinde 93.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Gerçek yayınını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizin mobil versiyonunu kullanarak istediğiniz yerden Radyo Gerçek kanalına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (362) 233 22 22
  • Web:radyogercek.com
  • Adres:Kılıçdede Mah. Kastamonu Sok. No: 6 Borkonut Center Kat: 8 No: 117 , 55060 İlkadım/Samsun
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyogercek/
  • Twitter:https://twitter.com/radyogercek
  • Benzer Aramalar:Radyo Gerçek