Radyo Gençlik


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Gençlik

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gençlik Konya'nın yerel radyolarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 olarak kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo Gençlik kanalının yayın tarzı ise dini içerikli yayınlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Konya'da karasal yayın hizmeti vermektedir.

Radyo Gençlik, Konya'dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesine bu bölgede sahiptir. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanına sesini duyurmayı başarmıştır. Dini radyo dinlemek isteyenler için Radyo Gençlik en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Radyo Gençlik kendi alanında yayın yapan radyolar arasında en sevilenlerden bir tanesidir. Radyoda düzenlenen programlar sayesinde bilgilendirici içerikler ortaya çıkmaktadır. Hatm-i Şerif, hadisler, ilahiler, öğütler gibi farklı yayınlara yer vermektedir. Aynı zamanda Radyo Gençlik'de haberler de sunulmaktadır.


Radyo Gençlik; Konya'nın Radyosu

Radyo Gençlik, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmıştır. Radyo Gençlik dinlerken hem manevi duygularınız kabaracak hem de bilgilendirici programlar sayesinde öğretici programlara eşlik edeceksiniz. Bunun yanında tarafsız ve cesur bir şekilde dinleyiciyle buluşan haberleri dinleyeceksiniz.

Radyo Gençlik, alanının en iyilerinden bir tanesi olmasını tecrübeli yayıncılarına borçludur. Radyoda düzenlenen programlarıyla oldukça büyük kitleye hitap eden radyo kanalı birbirinden farklı konularda bilgilendirmektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan ilahiler profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerine sunulmaktadır.

Radyo Gençlik'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Konya'nın hemen hemen her yerine yayınlarını ulaştıran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanları yardımıyla en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunuğu yayınlarını donmadan dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

Radyo Gençlik'in Konya'dan karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Konya'da Radyo Gençlik dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gençlik kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Gençlik'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:332 350 78 01
  • Web:https://www.radyogenclik.com
  • Adres:Şems-i Tebrizi Mahallesi Hattat Mahmut Sokak No:3 Şems İş Merkezi Kat:5 KARATAY / KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyogenclik99/
  • Twitter:https://twitter.com/radyogenclik
  • Benzer Aramalar:Radyo Gençlik