Radyo Gelişim


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Gelişim

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Gelişim, Rize'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği yöresel müziklerden oluşan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Yalnızca internet üzerinden yayın imkanı sağlayan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Yayınlarında daha çok Karadeniz bölgesine ait olan yöresel müziklere yer verildiği için en büyük dinleyici kitlesi de Rize ve çevresinde bulunmaktadır. Sadece internet üzerinden yayınlarının sunulmasından dolayı dünyanın her yerinden kolaylıkla erişim sağlanabilir. Kemençe ve Karadeniz müzikleri dinlemek için Radyo Gelişim en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Rize'nin radyosu; Radyo Gelişim

Radyo Gelişim, yöresel müzikleriyle bilinen radyo kanallarından bir tanesidir. Özellikle Rize ve çevresinde en çok dinlenen çevrimiçi radyo kanalları arasında yer almaktadır. Her ne kadar karasal yayına sahip olmasa da radyo teknolojisi olarak bünyesinden ödün vermemektedir. Aynı zamanda özenle hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Radyo Gelişim'in herhangi bir karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Radyo Gelişim yalnızca internet üzerinden erişim sağlanabilen radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Gelişim'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama ile istediğiniz yerden Radyo Gelişim'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 464 715 52 58:
  • Web:gelisimtv.com
  • Adres:Mekez Mah Hürriyet Cad. No:2 Kat:3-4 Ardeşen / RİZE
  • Facebook:https://www.facebook.com/gelisimradyotv/
  • Twitter:https://www.facebook.com/gelisimradyotv/
  • Benzer Aramalar:Radyo Gelişim