Radyo Frigya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Frigya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Frigya, Eskişehir'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir biçimde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. Eskişehir'de karasal yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en sevilen radyolardan bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Radyo Frigya'nın karasal yayınları Eskişehir'de yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi de burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yapılan yayınları sayesinde Eskişehir haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanmaktadır. Bunun yanında karışık tarzda yaptığı yayınları sayesinde büyük bir kesime hitap etmektedir.

Radyo Frigya dinleyicilerin bir çoğu mizah ağırlıklı programları sevmektedir. Eski radyoculuğu tam anlamıyla yaşatmaya devam eden radyo kanalında oldukça kaliteli yayınlar yapılmaktadır. Yapılan talk showlar ve mizah programlarıyla dinleyicilerin hem eğlenmesi hem de kahkahalara boğulması sağlanmaktadır.


Radyo Frigya; Eskişehir'in Sesi

Kurulduğu günden bu yana kesintisiz yayın gerçekleştiren radyo kanalının kendine has bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Özellikle Arif Güven Showtime, Acil Çıkış ve Gökçe ile Bir Nefes programları en çok talep görenlerden bazılarıdır. Gündemden olayları konu alan radyo programlarının dinleyici kitlesi daha çok genç kesimden oluşmaktadır.

Radyo Frigya, yayıncılık konusunda kendisini oldukça geliştirmiş olan bir radyo kanalıdır. Hem radyoda yayınlanan şarkılarıyla hem de programlarıyla bunu gözler önüne sermektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncıları tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyoda yapılan programların bir çoğu farklı zamanlarda tekrar yayınlanmaktadır. Bu konuda çalışmalarını son hızıyla sürdüren radyo kanalının teknik ekibi de iyi işler çıkartmaktadır. Tüm Eskişehir'e karasal yayın imkanı sunan radyo kanalında en iyi ses kalitesinin sunulması hedeflenmektedir. Aynı zamanda hem internet üzerinden olan yayınları hem de karasal yayınları kesintisiz bir şekilde sunulmaktadır.

Radyo Frigya'nın Eskişehir'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Eskişehir bölgesinde Radyo Frigya dinlemek için 95.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Frigya'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Frigya'yı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0(222) 234 10 49
  • Web:http://www.radyofrigya.com
  • Adres:Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad. Demirağ Apt.47/11 Eskişehir,Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyofrigya/
  • Benzer Aramalar:Radyo Frigya