Radyo Flash


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Flash

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Flash, Giresun'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Karışık tarzda bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalında ağırlıklı olarak Türkçe pop, arabesk, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği paylaşımı yapılmaktadır. Radyo Flash aynı zamanda Giresun bölgesinde karasal yayına sahiptir. Giresun'un merkezinden yayın yapan radyo kanalının 100 km yarıçaplı bir alana yayın yapabilmektedir.

Radyo Flash'ın karasal yayının Giresun'da olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde, tüm gün boyunca karışık yayın tarzıyla programlarını devam ettirmektedir. Karışık yayınları sayesinde her kesime hitap etmeyi başaran radyo kanalı en çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır.


Karadeniz 'in En Güçlü Sesi

Radyo Flash, Karadeniz'in en güçlü vericilerine sahip olan radyolardan bir tanesidir. Teknik ekibi sayesinde ses kalitesi olarak en iyi yayınlara imza atmaktadır. Aynı zamanda tamamıyla bilgisayar yönetiminde olan radyo kanalı kusursuz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. 1992 senesinde kurulan Radyo Flash o günden bu yana biriken tecrübesiyle beraber radyoculuğu özümsemiştir. Aynı zamanda yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarla beraber en iyi içeriklere yer vermektedir.

Radyo Flash'ın Giresun bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Giresun'da Radyo Flash dinlemek için 106.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Flash'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo Flash'a erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0454 212 1572
  • Web:https://www.radyoflash.com.tr
  • Adres:Kapu Mah. Gazi Caddesi Güven Çarşısı No : 89 Kat : 4 28100 GİRESUN
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoflash/
  • Twitter:https://twitter.com/flashradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Flash