Radyo Flaş


Oy: 4.4 Toplam oylayan: 1
Radyo Flaş

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Flaş, Aydın'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak karışık tarzda müziği seçen radyo kanalı aynı zamanda Aydın'ın 14 ilçesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Flaş'ın karasal yayın merkezi Aydın'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Aydın haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Flaş'ın yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluştuğu için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

Radyo Flaş, Aydın'ın en eski radyo kanallarından bir tanesidir. Ağırlıklı olarak pop, Trük halk ve sanat müziği yayını yapan radyo kanalı alanında en iyisi olmak için çalışmaktadır. Aydın halkı tarafından oldukça sevilen radyo kanalı 1 milyon kişiden oluşan bir kitleye hitap etmektedir.


Radyo Flaş; Aydın'ın Radyosu

Radyo Flaş, 1991 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti eren radyo kanalı kaliteden ödün vermemektedir. Her ne kadar radyoculuğun önemi azalmış olsa bile Radyo Flaş büyük bir kitleye hitap etmektedir ve disiplinli bir şekilde çalışmaktadır.

Radyo Flaş oldukça köklü bir tarihe sahip olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Senelerden beri radyoda yayın yapan yayıncılarıyla beraber en kaliteli yayınları yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda radyo programlarında Türkçe'ye gerekli önemi vermektedir. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Flaş'ın sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de oldukça verimli bir çalışma ortaya koymaktadır. Teknolojik ekipmanlara ağırlık veren radyo kanalı 120 km'lik bir alana radyo yayını sunmaktadır. Ayrıca internetten sağladığı yayınlarıyla dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Flaş'ın Aydın'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Aydın'da Radyo Flaş dinlemek için 88.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Flaş'ı dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Flaş'ı canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:536 470 96 96
  • Web:http://www.radyoflas.com/
  • Adres:Ramazanpaşa Mah. İstiklal Cad. No:17 Kat:1
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoflas/
  • Benzer Aramalar:Radyo Flaş