Radyo Fıstık Gaziantep


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Fıstık Gaziantep

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Fıstık, Gaziantep'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak karışık tarzda yayın yapmayı tercih eden radyo kanalı aynı zamanda Gaziantep'de karasal yayın yapmaktadır.

Radyo Fıstık, Gaziantep'den yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Gaziantep haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Fıstık, karma tarzda müzik yayını yaptığı için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.

Radyo Fıstık Gaziantep'in önemli radyo kanallarından bir tanesidir. Alanında en iyilerden bire tanesi olan Radyo Fıstık karışık tarzda müzik yayını yaptığı için büyük bir kitleye hitap etmektedir. Her ne kadar karışık tarzda yayın yapsa bile ağırlıklı olarak arabesk müziğe ağırlık vermektedir.


Radyo Fıstık; Gaziantep'in radyosu

Radyo Fıstık 15 seneden daha fazla süren bir yayın hayatına sahiptir. Oldukça kaliteli içerik sunan radyo kanalı bölgenin en sevilenlerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Her ne kadar radyoculuğun önemi azalmış olsa bile Radyo Fıstık büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Radyo Fıstık, uzun senelerden bu yana yayın hayatını sürdürdüğü için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyo'da düzenlenen programlarından da kalitesi anlaşılacağı üzere oldukça değerli yayınlara imza atmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Fıstık'ın teknik ekibi de oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Hemen hemen Gaziantep'in tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Fıstık'ın Gaziantep'den karasal yayın hizmeti verdiğini belirtmiştik. Gaziantep bölgesinde Radyo Fıstık dinlemek için 90.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Fıstık'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Fıstık'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(342) 231 0311
  • Web:http://www.fistikradyo.com.tr
  • Adres:İncilipınar Mh.Muammer Aksoy Bulvarı Atlas İş Merkezi, Kat 5 , No 36 Ş.Kamil/Gaziantep
  • Facebook:https://www.facebook.com/fistikradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/radyofistik
  • Benzer Aramalar:Radyo Fıstık Gaziantep