Radyo Fıstık


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Fıstık

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Fıstık, Samsun'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir biçimde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk ve fantezi müziklerden oluşmaktadır. Samsun'un İlkadım ilçesinden yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda bölgesinde karasal yayın imkanı da sunmaktadır.

Karasal yayınının Samsun'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Samsun ve çevresinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde tüm dünya üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo Fıstık, kurulduğu günden bu yana yayınlarını kalitesiyle beraber devam ettirmektedir.


Samsun'un Radyosu Radyo Fıstık

Radyo Fıstık'ın temelleri 2003 senesinde radyo Lider adı altında atılmıştır. 2010 senesinde yapılan düzenlemeden sonra yayın tarzını değiştirip Radyo Fıstık adı altında yayın yapmaya başlamıştır. Radyo Fıstığın teknik alt yapısı da oldukça güçlüdür. Yayın merkezi Samsun'da olmasına rağmen çevre illerden de dinlenebilmektedir. Aynı zamanda teknolojik ekipmanları sayesinde ses kalitesi de oldukça iyidir.

Radyo Fıstık'ın Samsun'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Samsun'da Radyo Fıstık dinlemek için 91.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Fıstık'ın yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Fıstık'ın yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0362 431 45 33
  • Web:https://www.fistikfm.com.tr
  • Adres:Kale Mahallesi İstiklal Caddesi No:9/12 Şaban Yaşmut Apt. Kat:6 Fıstık FM Merkez Samsun
  • Facebook:https://www.facebook.com/FISTIKFM/
  • Benzer Aramalar:Radyo Fıstık