Radyo Fenerbahçe


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Fenerbahçe

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Fenerbahçe, İstanbul'dan yayın yapan radyo programları arasındadır. Günün her saatinde yayın hizmeti sağlayan radyo kanalı bölgenin en iyi spor radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda İstanbul'da karasal yayın hizmeti de sunmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere spor programları sunmaktadır.

Radyo Fenerbahçe'nin yayın merkezi İstanbul'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde dünyanında dört bir tarafından dinleyiciye sahiptir. Spor haberleri dinlemek için Radyo Fenerbahçe'yi takip edebilirsiniz.

Radyo Fenerbahçe, her ne kadar Fenerbahçeliler özgü bir içerik sunuyormuş gibi dursa bile genel olarak spor haberlerine yer vermektedir. Genel olarak sakatlık, transfer haberi, maç analizleri, kadro bilgisi gibi spor dünyasına ait bilgileri dinleyicisi ile paylaşmaktadır. Bunun yanında ağırlıklı olarak pop müzik hizmeti vermektedir.

Radyo Fenerbahçe; İstanbul'un Sesi

Radyo Fenerbahçe 2010 senesinde test yayınlarına başlamıştır. Yaklaşık 1 sene sonra 2011 senesinde resmi olarak yayın hayatına başlamıştır. Özellikle Fenerbahçe taraftarını yakından ilgilendiren haberleriyle yayınlarını sürdürmektedir. Bunun yanında farklı programlarıyla her kesime hitap etmektedir.

Radyo Fenerbahçe, diğer radyo kanallarına göre daha yeni sayılabilecek bir radyo olsa bile oldukça deneyimli radyoculara ev sahipliği yapmaktadır. Radyo Fenerbahçe gün içerisinde haber programlarıyla beraber müzik yayınına da yer vermektedir. Ayrıca radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek radyoda paylaşılmaktadır.

Radyo Fenerbahçe teknik altyapı olarak da oldukça güçlüdür. İstanbul'un büyük bir kesimine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı teknolojik ekipmanları sayesinde oldukça iyi bir ses kalitesi sunmaktadır. Bunun yanında stüdyosunda bulunan donanımı sayesinde kesintisiz ve sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Radyo Fenerbahçe'nin İstanbul'da karasal yayın hizmeti verdiğini belirtmiştik. İstanbul'da Radyo Fenerbahçe dinlemek için 97.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Fenerbahçe'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Fenerbahçe'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:https://www.fenerbahce.org/radyo-fenerbahce.html
  • Facebook:https://www.facebook.com/Fenerbahce/
  • Twitter:https://twitter.com/fenerbahce
  • Benzer Aramalar:Radyo Fenerbahçe