Radyo Express


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Express

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Express, Konya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. Radyo Express dinlemek için Konya'dan karasal yayını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Konya'nın en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayın merkezi Konya'da yer aldığı için dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı bu bölgede bulunmaktadır. Ancak, Konya'da değilseniz ve Radyo Express dinlemek istiyorsanız internet üzerinden sağlanan yayınları takip edebilirsiniz. Bunun yanında karışık tarzdaki yayınları sayesinde hedef kitlesi oldukça geniştir.

Radyo Express'de gün içerisinde farklı tarzlarda yayınlara yer verilmektedir. Hemen hemen her tarz müzik ile karşılaşacağınız radyo kanalında aynı zamanda haber programlarına da yer verilmektedir. Böylece hem bölgede yaşanan olaylardan hem de ülke genelinde ve dünyada yaşanan olaylardan haberdar olabilirsiniz.


Radyo Express; Konya'nın Sesi

Radyo Express, 1999 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana aralıksız bir şekilde yayın yapan radyo kanalı yayın tarzı ve kalitesiyle kendisini ortaya koymaktadır. Oldukça profesyonel bir şekilde yürütülen yayınlarıyla ve farklı tarzlardaki programlarıyla kendisini ortaya çıkartmaktadır.

Radyo Express'in yayın kadrosu da oldukça büyük bir ekipten oluşmaktadır. Günün farklı saatlerinde farklı tarzdaki programların her birini farklı yayıncılar sunmaktadır. Bu programlarda hem keyifli sohbetlere hem de en iyi şarkılara eşlik edebilirsiniz. Ayrıca radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilmektedir.

Radyo Express'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik destek ekibi de oldukça iyi çalışmaktadır. Tüm Konya bölgesine karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmayı hedeflemektedir. Bununla beraber hem internet üzerinden sağlanan yayınlarını hem de karasal yayın üzerinden düzenlenen yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine sunmaktadır

Radyo Express'in Konya bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Konya'da Radyo Express dinlemek için 95.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Express'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Express'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0332 238 60 20
  • Web:https://radyoexpress.com.tr
  • Adres:Babalık Mahalles Nüve İşmerkezi A / Blok Kat 7 No 704 Selçuklu / Konya
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoexpress
  • Twitter:https://twitter.com/expressradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Express