Radyo Erkan


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Erkan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Erkan, 1993 senesinde Adana'da kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Adana'da kurulan ilk radyo kanallarından bir tanesidir. Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde kurulmuştur. Adana'da Arabesk müzik yayını yapan ilk radyo kanalıdır. 2004 senesine kadar arabesk yayınlarını devam ettirmiştir. Ardından arabesk yayınını terk ederek Türkçe popüler müzik yayınları ne başlamıştır.

Adana'da yayın yapan köklü Radyo kanallarından bir tanesi olduğu için oldukça kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibi kaliteli müzikleri dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarına devam eden Radyo Erkan teknik ekibi sayesinde en iyi ses kalitesi sunmaktadır. Yayın türünde yenilikten sonra özellikle pop müzik yayını yapmaktadır.


Adana'nın radyosu Radyo Erkan

Radyo Erkan sahip olduğu karasal yayını sayesinde tüm Adana halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir. Yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalları tüm gün boyunca dinleyicilerinin keyifli vakit geçirmesi için en iyi müzikleri paylaşmaktadır. 1993 senesinden bu yana durmaksızın yayınlarını sürdüren Radyo Erkan özellikle kendi bölgesinde çok dinlenenler arasında yer almaktadır.

Adana bölgesinde karasal yayın yapan Radyo Erkan'ı dinlemek için 93.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Erkan kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde Radyo Erkan'ın mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz zaman yayınlara canlı olarak kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

  • Telefon:(0322) 3636666
  • Web:http://radyoerkan.com
  • Adres:ADRES: 100. YIL MH 85265 SK NO:45 ÇUKUROVA ADANA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoerkanadana/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoerkan
  • Benzer Aramalar:Radyo Erkan